Sekcja krajoznawcza S@S

Jeśli lubią Państwo dowiadywać się różnych rzeczy o otaczających nas krajobrazach, obiektach przyrody ożywionej i nieożywionej, dawnych i nowych wytworach działalności człowieka. Jeśli interesuje Państwa, co znajduje się w najbliższej okolicy, w regionie, w kraju i poza jego granicami. Jeśli pragną Państwo poświęcić temu swój czas i wysiłek. Jeśli POZNAJĄC potraficie Państwo POLUBIĆ – to zapewne można Was zaliczyć do grona osób, które określamy mianem KRAJOZNAWCÓW.

Spotkania to okazja do podzielenia się własnym dorobkiem krajoznawczym, uzyskania porady w zakresie doboru dla siebie odpowiedniej formy aktywności poznawczej, włączenie się w planowanie i organizację wycieczek lub spacerów edukacyjnych. Jest to doskonała okazja do zawarcia ciekawych znajomości, nawiązania współpracy z innymi krajoznawcami, wymiany doświadczeń.

Spotkania odbywają się zdalnie wykorzystaniem platformy Zoom.
Termin: czwartki
Godzina: 11.00-12.00
Zapisy: Formularz zgłoszeniowy do Sekcji krajoznawczej S@S
Prowadzący: dr Maria Jedlińska (koordynator S@S)
Osoby biorące udział w zajęciach sekcji powinny posiadać:
Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,

  1. Kamerę internetową, mikrofon oraz słuchawki / głośniki (najczęściej są już na wyposażeniu komputera / laptopa).  Opcjonalnie można używać smartfona,
  2. Zainstalowaną aplikację Zoom,

Przed zajęciami proszę zapoznać się z poniższymi informacjami:

W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.


Reklama