Materiały do zajęć prowadzonych zdalnie

Od kwietnia 2020 r. szkolenia komputerowe, wykłady i warsztaty w ramach Szkoły @ktynego Seniora zostały wznowione. Zajęcia prowadzone są zdalnie za pośrednictwem narzędzia Zoom.

Osoby, które zostały przyjęte do grup otrzymają wiadomość e-mail z terminem zajęć i z kodem spotkania.

Uczestnicy powinni posiadać:

  1. Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
  2. Kamerę internetową, mikrofon oraz słuchawki / głośniki (najczęściej są już na wyposażeniu komputera / laptopa).  Opcjonalnie można używać smartfonu / tabletu,
  3. Zainstalowaną aplikację Zoom,
  4. Zapał do nauki, dobry humor i pozytywne nastawienie.

Materiały do zajęć dostępne są na platformie edukacyjnej WBP  w Krakowie lub na Seniorzy z Rajskiej / Materiały. Hasło do strony z materiałami zostanie przesłane do uczestników w wiadomości e-mail.

Uwaga! Przed zajęciami warto zapoznać się z poniższymi informacjami:

Grupa otwarta Hyde Park dla uczestników zajęć on-line  w WBP w Krakowie:
kod spotkania / meeting ID: 164 312 381
hasło / password: wbp
Jest to miejsce, w którym razem z innymi uczestnikami spotkań językowych będzie można wymienić się wrażeniami czy przetestować połączenie przed zajęciami. Grupa będzie czynna cały czas. Godzina 13.00 jest umowna, aby była szansa połączenia się z innymi uczestnikami oraz możliwość pierwszego kontaktu poza zajęciami. Mamy nadzieję, że grupa ta umili Państwu korzystanie z programu, pozwoli podtrzymywać kontakty i umożliwi nawiązywanie znajomości.

Kontakt

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub informacje, którymi chcieliby się Państwo z nami podzielić, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Formularz kontaktowy

Reklama