Wykład: Toronto – kulturalna stolica Kanady | 6-2022

Wykład online: Toronto – kulturalna stolica Kanady | 11-2021

Wykład online: Toronto – kulturalna stolica Kanady | 6-2022

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie w ramach programu Szkoła @ktywnego Seniora zaprasza do udziału w wykładzie: Toronto – kulturalna stolica Kanady.

Kanada dumna jest ze swojej zapierającej dech w piersiach przyrody oraz szerokich, otwartych przestrzeni. To kraj konsekwentnie dążący do zapewnienia wykształcenia, czystego środowiska oraz ochrony zdrowia dla wszystkich. Toronto to największe miasto w Kanadzie i stolica prowincji Ontario. Położone w południowej części Ontario na północno-zachodnim brzegu ogromnego jeziora, miasto pełni funkcję ekonomicznej i kulturalnej stolicy Kanady.

Osoby biorące udział w spotkaniu powinny posiadać:

  1. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie.
  2.  Wiek 50+

Miejsce:
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie,
ul. Rajska 1, II piętro, sala 245
Termin (wtorek): 21 czerwca 2022 r.
Godzina: 11.00-12.30

Zapisy: Formularz zgłoszeniowy

Prowadząca: Ewa Węgier (wolontariuszka WBP w Krakowie) ponad 30 lat mieszkała w Kanadzie gdzie pracowała w międzynarodowej korporacji finansowo/ubezpieczeniowej. Po przejściu na emeryturę wróciła do Krakowa aby spełnić swoje marzenia, podróżować po Europie, zawierać nowe przyjaźnie i poznawać kulturę i historię krajów europejskich. Ewa lubi pomagać innym i dzielić się swoimi doświadczeniami. Jest ciekawa świata i ludzi, uwielbia poznawać świat „od kuchni” próbując potrawy ze wszystkich zakątków globu. Jej ulubiony cytat: Life is beautiful. Live it. Love it. Learn it. Don’t make it complicated.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s