Wykład: Kanada – kraj żywicą pachnący (cz. 2) | 6-2022

Wykład online: Kanada - kraj żywicą pachnący | 5-2022

Wykład online: Kanada – kraj żywicą pachnący | 6-2022

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie w ramach programu Szkoła @ktywnego Seniora zaprasza do udziału w wykładzie: Kanada – kraj żywicą pachnący (cz. 2).

Kanada dumna jest ze swojej zapierającej dech w piersiach przyrody oraz szerokich, otwartych przestrzeni. To kraj konsekwentnie dążący do zapewnienia wykształcenia, czystego środowiska oraz ochrony zdrowia dla wszystkich. Na przestrzeni swojej krótkiej historii Kanada zmieniła się w kraj technologicznie zaawansowany, szczycący się światowej klasy zarządzaniem, przemysłem, kulturą oraz stylem życia.

Osoby biorące udział w spotkaniu powinny posiadać:

  1. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie.
  2.  Wiek 50+

Miejsce:
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie,
ul. Rajska 1, II piętro, sala 245
Termin (wtorek): 14 czerwca 2022 r.
Godzina: 11.00-12.30

Zapisy: Formularz zgłoszeniowy

Prowadząca: Ewa Węgier (wolontariuszka WBP w Krakowie) ponad 30 lat mieszkała w Kanadzie, gdzie pracowała w międzynarodowej korporacji finansowo/ubezpieczeniowej. Po przejściu na emeryturę wróciła do Krakowa, aby spełnić swoje marzenia, podróżować po Europie, zawierać nowe przyjaźnie i poznawać kulturę i historię krajów europejskich. Ewa lubi pomagać innym i dzielić się swoimi doświadczeniami. Jest ciekawa świata i ludzi, uwielbia poznawać świat „od kuchni” próbując potrawy ze wszystkich zakątków globu. Jej ulubiony cytat: Life is beautiful. Live it. Love it. Learn it. Don’t make it complicated.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s