Odessa dla romantyków – spotkanie z Borysem Tynką | 4-10-2021

Odessa dla romantyków – spotkanie z Borysem Tynką | 4-10-2021

Odessa dla romantyków – spotkanie z Borysem Tynką | 4-10-2021

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie w ramach programu Szkoła @ktywnego Seniora zaprasza do udziału w spotkaniu z Borysem Tynką, autorem książki Odessa dla romantyków.
Spotkanie poprowadzi Borys Tynka, honorowy Ambasador Odessy w Polsce, certyfikowany przewodnik po tym mieście i przede wszystkim człowiek zakochany w miejscu, które przyciąga swoją historią, mitami, legendami, anegdotami, pieśniami, specyfiką i kolorytem.

Spotkanie odbędzie się stacjonarnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. W trakcie spotkania stacjonarnego obowiązują zasady przestrzegania dystansu społecznego oraz konieczność noszenia maseczki.

Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, ul. Rajska 1, s. 245 (II piętro)
Termin (poniedziałek): 4 października 2021 r.
Godzina: 12.00–13.30

Zapisy: Formularz zgłoszeniowy

Prowadzący: Borys Tynka — pasjonat Ukrainy, pilot wycieczek, certyfikowany przewodnik po Odessie i jedyny Polak, który ukończył specjalistyczny kurs przewodnicki po czarnobylskiej strefie wykluczenia. Należy do Stowarzyszenia Przewodników Ukraińskich. W 2020 r. został wybrany przez Urząd Miasta w Odessie na symboliczne stanowisko honorowego Ambasadora Odessy w Polsce. Jego książki zostały wydane przez polskie oraz ukraińskie wydawnictwa. Na Ukrainie książki zostały przetłumaczone również na język ukraiński.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. W trakcie spotkania stacjonarnego obowiązują zasady przestrzegania dystansu społecznego oraz konieczność noszenia maseczki. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s