Zajęcia interaktywne online: Rośliny wokół nas | 6-2021

Zajęcia interaktywne online: Rośliny wokół nas | 6-2021

Zajęcia interaktywne online: Rośliny wokół nas | 6-2021

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie w ramach Sekcji Krajoznawczej Szkoły @ktywnego Seniora zaprasza do udziału w zajęciach interaktywnych online: Rośliny wokół nas.

W trakcie zajęć uczestnicy będą mogli przedstawić fotografię i opis wybranej rośliny, podczas pracy grupowej uczestnicy za pomocą aplikacji jambord stworzą tablicę ze swoimi pomysłami. Każda grupa będzie mogła zaprezentować swoje zdjęcia i opisy, a wyniki pracy zostaną umieszczone w materiałach z przeprowadzonych zajęć. Wszystkich dotychczasowych uczestników wykładów zachęcamy do fotografowania roślin w pełni czerwcowego kwitnienia i dzielenia się nimi na przygotowanym i już teraz aktywnym jamboardzie „Rośliny czerwca”.

Zajęcia odbędą się online z wykorzystaniem programu Zoom.

Osoby biorące udział w spotkaniu powinny posiadać:

  1. Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
  2. Kamerę internetową, mikrofon oraz słuchawki (mogą być wbudowane w laptopa),
  3. Umiejętność samodzielnej obsługi programu Zoom,
  4. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie (niewymagana w okresie pandemii),
  5. Fotografie i opisy wybranych roślin.

Termin: 30 czerwca 2021 r. (środa)

Godzina: 12.00–13.30

Zapisy: Formularz zgłoszeniowy

Prowadząca: Lidia Zając – kustosz Działu Udostępniania w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej. Absolwentka Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ogrodniczka amatorka, miłośniczka przyrody; szczególnym zainteresowaniem darzy rośliny dziko rosnące. Zwolenniczka ekologicznych ogrodów biodynamicznych. Z pasją śledzi zmieniające się podejście do miejskich przestrzeni zielonych.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s