Wycieczka edukacyjna: Świat herbaty – prelekcja i degustacja w Muzeum Manggha | 12.12.2019

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza do udziału w wycieczce edukacyjnej ,,Świat herbaty” z prelekcja i degustacją w Muzeum Manggha. Wycieczka jest organizowana w ramach cyklu PodróżujMY z S@S Sekcji Krajoznawczej Szkoły @ktywnego Seniora.

Spotkanie odbędzie się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Warsztat poprowadzi Murat Kornaev – tea maker w Cafe Manggha, zwycięzca Tea Masters Cup w 2016 roku w kategorii Tea Pairing. Prowadzący opowie o historii herbaty, jej rodzajach, profesjonalnej sztuce parzenia oraz  o aspektach kulturowych chado – Drogi Herbaty. W ramach degustacyjnej części spotkania uczestnicy częstowani będą symboliczną czarną zielonej i czarnej herbaty japońskiej.

Termin: 12.12.2019 (czwartek)
Godzina: 11.00- 12.00
Miejsce spotkania: Muzeum Manghha, ul. M.Konopnickiej 26, Kraków
Opłata: 90zł/grupa do 25 osób

Zgłoszenia: Lista rezerwowa

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. W  trakcie spaceru wykonywane będą zdjęcia w  celach dokumentacyjnych i  promocyjnych. Osoby biorące udział powinny posiadać ważną kartę biblioteczną WBP w  Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w  Punkcie Rejestracji Czytelników (parter, pok. nr 6) i Artetece WBP w  Krakowie. Uczestnictwo oznacza akceptację Regulaminu Imprez Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s