Wykład: Bezpieczny senior | 11.04.2019

Wykład: Bezpieczny senior | 11.04.2019

Wykład: Bezpieczny senior | 11.04.2019

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie w ramach programu Szkoła @ktywnego Seniora zaprasza do udziału w bezpłatnym wykładzie: Bezpieczny senior, który poprowadzą policjanci z I Komisariatu Policji w Krakowie i pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Głównym celem wykładu jest zwiększenie świadomości seniorów z zakresu zasad bezpieczeństwa i przeciwdziałania współczesnym zagrożeniom. Na wykładzie zostaną omówione sposoby oszustw na legendę (tzw. wyłudzenia na policjanta, wnuczka, pracownika administracji itp.). Przedstawione zostaną metody skutecznego im przeciwdziałania oraz środki ostrożności, które mogą pomóc uchronić przed niebezpieczeństwem. Zostanie również poruszony trudny temat przemocy w rodzinie.

Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, ul. Rajska 1, s. 245 (II piętro)
Termin: 11 kwietnia 2019 r. (czwartek)
Godzina: 11.00-12.30
Prowadzący:
sierż. sztab. Dominik Mikulski (policjant), asp. sztab. Aneta Mastalerz (policjant), podinsp. Małgorzata Rusek (pracownik MOPS)
Zgłoszenia: Formularz zgłoszeniowy

Osoby biorące udział w wykładzie powinny posiadać ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników (parter, pok. nr 6) i Artetece WBP w Krakowie. W trakcie wykładu wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wykładzie oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.
Zapraszamy! Wstęp wolny.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s