Wycieczka edukacyjna: Park Edukacji Globalnej – Wioski Świata | 12.07.2018

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza do wspólnego zwiedzania z przewodnikiem Wiosek Świata (Park Edukacji Globalnej) w Krakowie w ramach cyklu „Podróżujmy z S@S” Sekcji Krajoznawczej Szkoły @ktywnego Seniora.

Termin: 12 lipca 2018
Godzina: 11.20
Miejsce spotkania: przy wejściu do Wiosek (ul.Tyniecka 39, Kraków)
Dojazd we własnym zakresie

Zgłoszenia: Formularz zapisu

Opłaty:
– obowiązuje bilet wstępu w cenie 12zł (zwiedzanie z przewodnikiem).

Wioski Świata – Park Edukacji Globalnej
To teren przeznaczony do wielokulturowej edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Znajdują się na nim tradycyjne zabudowania z rożnych kontynentów. W domkach podziwiać można oryginalne stroje, instrumenty oraz przedmioty codziennego użytku przywiezione z różnych części świata. Dzięki fotografiom i różnego rodzaju eksponatom pochodzącym z odległych zakątków świata, a także możliwości spotkania ludzi, którzy pracowali w tych miejscach, można w sposób namacalny doświadczyć tamtejszej kultury i tradycji. Wszystko to tworzy oryginalny i egzotyczny klimat, a jednocześnie pozwala zwrócić uwagę na ubóstwo, w jakim żyją dziś mieszkańcy różnych miejsc na świecie.

Osoby, które się zapiszą i bez usprawiedliwienia nie wezmą udziału w wycieczce, będą skreślane z list podczas kolejnych wycieczek i spotkań.

W przypadku deszczu wycieczka zostaje odwołana!

Uwaga: Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco, poprzez formularz zapisu. Osoby biorące udział w wycieczce powinny posiadać ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie — można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników (parter, pok. nr 6) i Artetece WBP w Krakowie. W trakcie wycieczki wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wycieczce oznacza akceptację Regulaminu Imprez Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s