Taniec w kręgu | 11-2017

Taniec w kręgu | 11-2017

Taniec w kręgu | zaproszenie 11-2017

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza do udziału w kolejnej edycji zajęć Taniec w kręgu, realizowanych w ramach Szkoły @aktywnego Seniora. Spotkania przeznaczone dla miłośników tańca i ruchu. Zajęcia mają charakter choreoterapii.

Osoby biorące udział w zajęciach sekcji powinny posiadać:

  1. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie — można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników (parter, pok. nr 6) i Artetece WBP w Krakowie.
  2. Dobry humor i pozytywne nastawienie. Gotowość do aktywnego włączenia się w pracę sekcji.
  3. Wiek 50+.

Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, ul. Rajska 1, pierwsze spotkanie parter, sala 53; pozostałe spotkania II piętro, sala 247
Termin (czwartki): 9, 16, 23, 30 listopada 2017 r.
Godzina: 11.30-12.30

Zapisy: Lista rezerwowa

Prowadzący: Maja Strzelecka — pedagog, terapeuta, absolwentka kursu Metody Ruchu Autentycznego (Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy UK), instruktor — praktyk (terapia tańcem metodą Detlefa Kapperta); prowadzi zajęcia w S@S od 2009 roku.

Uwaga: Zapraszamy osoby, których stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w zajęciach. Przed zajęciami uczestnicy zostaną poinformowani o zagrożeniach i złożą oświadczenie, że biorą w nim udział na własne ryzyko. Liczba miejsc ograniczona. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Taniec w kręgu | 11-2017

  1. Witam serdecznie! Jestem zainteresowana przesłaną ofertą, ale w innym terminie. Czy będą może kontynuowane zajęcia w przyszłym roku ?  Uprzejmie proszę o informację. Z poważaniem Janina Czajkowska  

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s