Taniec w kręgu | 11-2017

Taniec w kręgu | 11-2017

Taniec w kręgu | zaproszenie 11-2017

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza do udziału w kolejnej edycji zajęć Taniec w kręgu, realizowanych w ramach Szkoły @aktywnego Seniora. Spotkania przeznaczone dla miłośników tańca i ruchu. Zajęcia mają charakter choreoterapii.

Osoby biorące udział w zajęciach sekcji powinny posiadać:

 1. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie — można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników (parter, pok. nr 6) i Artetece WBP w Krakowie.
 2. Dobry humor i pozytywne nastawienie. Gotowość do aktywnego włączenia się w pracę sekcji.
 3. Wiek 50+.

Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, ul. Rajska 1, pierwsze spotkanie parter, sala 53; pozostałe spotkania II piętro, sala 247
Termin (czwartki): 9, 16, 23, 30 listopada 2017 r.
Godzina: 11.30-12.30

Zapisy: Lista rezerwowa

Prowadzący: Maja Strzelecka — pedagog, terapeuta, absolwentka kursu Metody Ruchu Autentycznego (Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy UK), instruktor — praktyk (terapia tańcem metodą Detlefa Kapperta); prowadzi zajęcia w S@S od 2009 roku.

Uwaga: Zapraszamy osoby, których stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w zajęciach. Przed zajęciami uczestnicy zostaną poinformowani o zagrożeniach i złożą oświadczenie, że biorą w nim udział na własne ryzyko. Liczba miejsc ograniczona. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Reklama

4 uwagi do wpisu “Taniec w kręgu | 11-2017

 1. Witam serdecznie! Jestem zainteresowana przesłaną ofertą, ale w innym terminie. Czy będą może kontynuowane zajęcia w przyszłym roku ?  Uprzejmie proszę o informację. Z poważaniem Janina Czajkowska  

  Polubienie

 2. Szanowni Panstwo
  W ramach SAS proponujecie państwo różnorodne zajęcia dla osób w wieku 50+; 60+. I to wspaniale. Jednakże zajęcia organizowane są w godzinach południowy ch. Osoby w tym wieku jeszcze pracują do min 65 roku. Przedpołudniowe godziny zajęć wykluczają wiec większość osób dla których przecież są organizowane. Prosimy więc o przeniesienie zajęc na godziny popołudniowe by dać możliwość uczestnictwa wszystkim seniorom również ty pracującym a często już samotnym.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s